Vítejte na našich stránkách

OD ZÁŘÍ 2023 SE NÁM UVOLNILA  DVĚ MÍSTA PRO DĚTI 4+
(Bližší info na 777 082 225, monika.seidlova@litegra.cz nebo na fcb MŠ Zdravíčko - Litoměřice)
MŠ Zdravíčko Litoměřice má již ukončeno přijímání nových dětí na školní rok 24/25.
Je možnost zařadit se jen do pořadníku náhradníků.

Závábavné hry pro předškoláky

Můžete přihlašovat děti od 3 do 6 let do pořadníku. Těšíme se na vás.

Ochrana osobních údajů dle nařízení EU 2016/679 - GDPR

Navštivte nás na Facebooku.

Naše mateřská škola se jmenuje „ZDRAVÍČKO“

(LITEGRA - Střední škola a Mateřská škola o.p.s.) a sídlí v klidném okraji města Litoměřice v ulici Žitenická.

V budově MŠ jsou dvě třídy s prostornými  prosluněnými  hernami. U mateřské školy je rozlehlá zahrada osázená vzrostlou zelení, která v letních měsících poskytuje dostatek stínu. V blízkosti MŠ je autobusová zastávka MHD a Nemocnice Litoměřice.

Přijímáme děti průběžně, podle potřeb rodičů, po celý rok a zapíšeme do naší MŠ i šikovné děti, které ještě neoslavily tři roky.

Pokud budete mít zájem zapsat do naší MŠ děti od 5 do 6 let (budoucí školáky) zajistíme předškolní vzdělávání vašeho dítěte zaměřené na přípravu do školy podle školního vzdělávacího programu pro  tuto věkovou skupinu dětí.

Navštívit nás a podívat se do naší školky můžete kdykoliv. Často chodíme na různé akce a vycházky, takže doporučujeme oznámit Vaši případnou návštěvu předem, telefonicky, na číslo MŠ Zdravíčko: 777 082 225. Rádi Vás naší školičkou provedeme.

Těší se na Vás kluci a holčičky z naší školičky!

Jsme hlavně na FB

17.02.2016 17:49