Elfí bál v Domě kultury

18.05.2015 12:24
V pátek 15.5.2015 se konal v DK Litoměřice, v rámci festivalu Alchymistické Litoměřice, pro děti Elfí bál. Holčičky jako víly a kluci jako skřítci si pěkně na velkém sále DK zabubnovali a hlavně pěkně zakřičeli! Děti také vyzkoušely několik výtvarných technik v ručních dílnách a nakonec si s ostatními zatančily ( viz fotogalerie).

Besídka maminkám k jejich svátku

18.05.2015 12:18
Ve čtvrtek ( 7.5.20105) odpoledne jsme ve školce přivítali všechny maminky ( tatínkové a babičky také nechyběli). Besídka k jejich svátku se vydařila! Maminky slyšely krásné básničky a písničky a co se už umí z angličtiny, zatleskaly dětem i za pěkné tanečky a dokonce starší děti zahrály malé divadlo O palečkovi. Na závěr besídky dostala každá maminka kytičku a sladkou hubičku s přáníčkem k svátku. ( více fototogalerie)

Čarodějnické dopoledne 30.4.2015

30.04.2015 11:02
Ve čtvrtek 30.dubna byla školka začarovaná! "Slétlo" se k nám  9 malých čarodějnic a nechybělo ani 6 čarodějů.  Ikdyž neměly ten správný zapálený čarodějnický oheň, užívali si dopoledne jak se patří na správný čarodějnický rej. Divoký tanec, soutěže, sladké odměny a hromada legrace. Diplom dostala každá čarodějnice a čaroděj, protože byly prostě NEJ.....! ( fota viz fotogalerie)

Sbíráme papír a plastové láhve

20.04.2015 13:04
Spoříme si na plastovou prolézačku do herny! Za vydatné a zodpovědné pomoci rodičů  dětí sbíráme starý papír a plastové láhve od nápojů a nyní máme na účtě od začátku školního roku již 2.300,-Kč! Pokud se bude sběru takto dařit... prolézačka bude!!!! Jinak se ovšem nebráníme ani menším sponzorským darům...předem za ně děkujeme.

Maminkám k jejich svátku

20.04.2015 12:58
Kromě dárečků si děti připravují pro maminky ke dni matek různá vystoupení na besídku, kterou jsme naplánovali na čtvrtek 7.května 2015 od 15.30 hodin.

13.3.2015 - v pátek proběhl ve školce maškarní KARNEVAL!

13.03.2015 13:52
Podívejte se na fotky, jaké jsme měli krásné masky, jak jsme tancovali, soutěžili a hlavně si to pěkně užívali...každý dostal pěkný DIPLOM za masku a domů jsme si odnesli 2 nafouknuté héliem balonky. Tímto moc děkujeme tatínkovi Gábinky, panu Jandovi, že nám půjčil "foukačku" !

Máme nové paní učitelky na výpomoc

02.03.2015 12:46
Od poloviny února k nám přibyly dvě nové paní učitelky na výpomoc. Jsou to paní učitelka Milka a paní učitelka Dáša. Už se s námi seznámily a diví se, jaké jsme " hodná" dítka!

Sváťa nám zahrál pohádku O Broučkovi

02.03.2015 12:04
Ve středu 25..2015 přijelo Sváťovo dividlo do školky s pohádkou O Broučkovi. Dětem se představení moc líbilo a nakreslily Sváťovi a Alence obrázky na památku. Sváťa slíbil, že až bude teploučko uspořádá v parku Václava Havla, u galerie loutek, výstavku všech obrázků, které mu děti darovaly po dobu jeho působení v mateřských školách. Už se těšíme ! A Sváťa k nám  přijede zase v květnu s novou pohádkou!

13.února - výstava SČCH ve Slavoji

18.02.2015 14:09
I když nás bylo jen malinko ( hodně dětí skolila chřipka!) stála návštěva výstavy za to! Velmi pěkně připravéná a s odborným výkladem hodného pana, který vlastně celou tuto akci organizoval. Nejvíce se nám libili skákající králíčci a slepičí fotbal. Škoda, že to neviděli i ostatní děti ze školky!

zase jsme byli v PANDĚCLUBU

18.02.2015 14:05
A BYLO TO BEZVADNÉ! Mají tam nový delfínkový kolotoč a jiné novinky. trochu jsme se báli, když se s námi přišla rozloučit dvounohá panda. Ale nakonec jsme zjistili, že je to jen převlečený snědý pán! Podívejte se na fotky, jak jsme dováděli!
<< 1 | 2 | 3 >>